Затриманому загрожує до 15 років у в'язниці, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Не хотілось писати перед святами про політику, але маразм «крепчаєт»”: Володимир Парасюк зробив емоційну заяву

У Харкові після штурму працівниками Національної поліції затриманий чоловік, який взяв у заручники 11 людей у приміщенні "Укрпошти".

Повідомлення про надзвичайну подію надійшло до міської поліції о 14:40. Про захоплення заручників у поштовому відділені повідомив поліцейським чоловік працівниці. У районі НП біля станції метро "Київська" частково перекрили рух автотранспорту та пішоходів.

Згодом стало відомо, що невідомий утримує 11 осіб, серед яких були двоє дітей.

Інформації про нападника вкрай мало. "Ми поки не розуміємо вимог. Основне питання – в тому, що він говорить, що не всі заручники були звільнені в ході переговорів, які нещодавно відбулися", – сказав Начальник поліції Харківщини області Олег Бех.

Він передав записку "Ісус – наш Бог".

Один із звільнених хлопчиків розповів: "Він постійно пропонував каву та чай, начепив на себе вибухівку та казав, що якщо поліція не буде слухати — підірветься". При цьому він нібито має рак мозку, а живе на Журавці.

Серед дня невідомий зі зброєю та пляшками, які начебто мають вибухові речовини, закрився в приміщенні пошти та взяв заручників. Чітких вимог досі не сформулював, але з ним ведуть бесіду. Повідомляють, що він передав банер, де написано: "Ісус наш Бог".

За інформацією Громадського, один з очевидців розповів журналістам, що знає чоловіка, який захопив заручників: вони вчились в одній школі. За його словами, чоловіка звати Володимир, він мешканець Харкова. Нещодавно Володимир розповів йому, що хоче до в'язниці.

Слід зазначити, що невідомий погрожував підірвати себе і демонстрував нібито вибухівку, яку прикріпив на тіло.

"Нам відомо, що зазначена особа вела антисоціальний спосіб життя. Він 1977-го року народження, мешканець Харкова, вже притягувався до кримінальної відповідальності за наркозлочини, потребує, ймовірно, допомоги психіатрів", – сказав він.

За словами заручників, чоловік перебував у стані алкогольного сп'яніння.

"Ми це вже встановимо шляхом призначення і психіатричних експертиз, і, найголовніше, відберемо його біологічні зразки, щоб ми чітко бачили, в якому він стані був. Попередньо, заручники нам повідомили, що він на місці нібито вживав спиртні напої", – зазначив Бех.

ЗВІЛЬНЕННЯ

Після годин очікування У Харкові відпустили п'ятьох заручників з пошти У Харкові відпустили п'ятьох заручників з пошти нападник звільнив п’ятьох заручників. Це були троє жінок і двоє дітей. Згодом до приміщення пошти привезли батька нападника. Він мав умовити сина здатися і відпустити людей.

Згідно з провадження, яке відкрито за фактом нападу на пошту, чоловікові загрожує до 15 років в'язниці.