Віктор Медведчук емоційно відреагував на незручні запитання.

Віктор Медведчук під час інтерв'ю з Яніною Соколовою дуже емоційно відреагував на запитання, поставлені журналісткою. Глава політради партії "Опозиційна платформа – За життя" буквально втратив самовладання всього після трьох питань. Про це в ефірі ObozTV розповіла Яніна Соколова.

Журналістка поскаржилася на те, що була змушена прийти на канал News One, хоча і "ненавидить ходити на чужу територію, яка пахне токсичністю".

"Я запитала у своїх глядачів в Facebook і Twitter, які питання б вони поставили Медведчуку. Почула тисячі питань, і з ними прийшла на ефір", – додала вона.

Українська журналістка розповіла подробиці інтерв'ю з Медведчуком. За її словами, політику були задані три незручних питання.

"Я почала з того, що я рідко ходжу в лігво ворога, яким є ви, пане Медведчук, і ті телеканали, які належать вам – ви вороги моєї країни. Я поставила питання щодо того, чий Крим. Я поставила питання щодо спрощення системи оформлення російських паспортів жителям окупованих територій … Я запитала, чи означає це можливе повномасштабне вторгнення ", – повідомила Соколова.

За словами Соколової, третє питання було про українського поета-дисидента Василя Стуса, якого Медведчук в якості адвоката захищав на судовому процесі.

"Я запитала, чи є який-небудь твір Стуса, який може бути лейтмотивом життя Віктора Медведчука. Це викликало у нього шалений опір, у нього почала смикатися нога, він почав нервувати і просто кричати", – повідомила журналістка.

Також Соколова анонсувала швидкий вихід в ефір її інтерв'ю з Медведчуком.