Увечері МОЗ має дати українцям роз’яснення з приводу ситуації.

Уряд створив оперативний штаб у зв’язку з ситуацією з коронавірусом з Китаю. Про це повідомив глава Кабінету міністрів Олексій Гончарук під час брифінгу.

За його словами, підстав для паніки в Україні немає.

“Ми сьогодні прийняли рішення … дуже чіткий план дій, що має бути зроблено. Вже створено оперативний штаб на рівні Міністерства охорони здоров’я під керівництвом міністра. Ми останні кілька днів комунікуючи з ВООЗ. Станом на сьогодні ніяких підстав для переживань в Україні немає”, – сказав глава Кабміну.

Гончарук підкреслив, що станом на зараз немає жодного підтвердженого випадку подібного захворювання в Україні.“Немає жодного підтвердженого випадку подібного захворювання в Україні. Сьогодні буде координаційна нарада між усіма службами, які забезпечують контроль на кордоні, щоб вірус не потрапив на територію України. Ближче до вечора МОЗ вийде з окремою комунікацією, щоб роз’яснити українцям, що робити”, – сказав глава уряду.

Нагадаємо, число підтверджених у Китаї випадків зараження пневмонією, викликаною новим типом коронавируса 2019 nCoV, зросла до 876 осіб. Крім того, через вірус уже померли 26 осіб.

Як писало РБК-Україна, ВООЗ заявляє, що коронавірус Китаю, від якого страждають сотні людей, ще не привів до глобальної надзвичайної ситуації в області охорони здоров’я.

Підкреслимо, в Китаї закрили вже три міста через поширення коронавіруса нового типу. У містах Ечжоу і Хуанган припинили роботу громадського транспорту.