Внучка відомого мільярдера, вирушила з Гонконгу в Сеул щоб зробити собі подарунок на 35-річчя.

 Жінка давно мріяла збільшити груди і відправилася для цього в одну з кращих клінік світу, яка славиться ідеальними результатами в індустрії краси.

Бонні Евіта Лоу хотіла не тільки збільшити груди, але і зробити ліпосакцію, а також інші косметичні процедури, повідомляє Life. Мрія про ідеальний зовнішній вигляд обернулася для неї трагедією.

Все почалося з того, що на операції не виявилося анестезіолога – препарати вводилися за допомогою спеціального пристрою під наглядом медсестри і ще одного медика. Коли Бонні проводили операцію по збільшенню грудей, вона відчула сильний біль і сіпнулася. Після цього у спадкоємиці мільярдера почалися судоми, і вона сіпнулася ще кілька разів під скальпелем. Однак лікар лише попросив ввести їй додаткову дозу наркозу і не зупинив операцію.

Незабаром у пацієнтки сильно впав рівень кисню в крові. Її шкіра стала блідою, губи посиніли, а з рота і носа пішла кров. А потім китаянка впала в кому. Дівчину терміново перевезли в іншу лікарню, але медики не врятували її, і пацієнтка померла.

Близькі Бонні були шоковані звісткою. У дівчини залишився маленький син. А чоловік Денні Чи, з яким дівчина прожила 10 років, подав до суду на клініку, звинувативши двох лікарів і медсестру в ненавмисному вбивстві і фальсифікації документів. За словами чоловіка, підпис Бонні на бланку про ризики підробили після її смерті.

Крім того, чоловік загиблої вимагає компенсувати збитки, так як тепер він і його син були позбавлені права на частину спадщини, яка повинна була дістатися дівчині, а також щорічної допомоги. Правоохоронці почали розслідування, однак хірург, який проводив операцію, продовжує працювати.