Поки жінка втілювала свої сексуальні фантазії в життя, захоплені глядачі знімали її на камеру і виклали в Мережу, передає Корупція.Інфо

У Болгарії вчителька середньої школи Дарина Димова вирішила запалити на випускному як в останній раз, влаштувавши гарячі танці. На сцені нічного закладу, де проводилося свято, жінка влаштувалася біля чоловіка з голим торсом, більше схожого на стриптизера.

Вона звивалася як кішка, а чоловік не відставав і намагався робити все, щоб його руху збігалися з бажаннями вчительки. Через якийсь час Димова почала демонструвати свої стрункі ноги, задерши плаття до непристойності, а потім почала стягувати штани зі стриптизера.

Популярне: "Якщо сукупний дохід більше 6900": Хто в Україні більше не отримає субсидії

За всім цим спостерігали з боку випускники, які були шоковані поведінкою своєї вчительки, але в той же час захоплювалися її сміливістю і умінням танцювати цей складний танець. Знайшлися й ті, хто зняв на пам'ять така подія, але не втримався і виклав в Мережу.

Хтось із батьків натрапив на це відео і поскаржився в школу. Однак сама Дарина Димова нічого не знала про цей запис. Після того як вона її побачила, написала заяву про звільнення. Як з'ясувалося пізніше, стриптизер був просто гостем ресторану, а Димова взагалі ніхто не запрошував на випускний.