Український моряк Андрій Ейдер, якого восени 2018 року було захоплено росіянами разом з екіпажами катерів «Нікополь» і «Бердянськ, а також буксира« Яни Капу », а нещодавно повернувся в Україну в рамках обміну, звернув увагу на те, що 8 грудня, в день жалоби за загиблими в Одесі під час пожежі, в місті виступав співак з Росії.

«Ще трохи про менталітет людей із сусідньої держави. В Одесі сталася пожежа, що забрала життя 12 людей, ще 4 людини досі не знайшли. Я висловлюю свої щирі співчуття сім’ям загиблих», – пише моряк на своїй сторінці в соцмережах і розповідає про виступ« Моргенштерна »:


«У мене виникають питання, чому воно приїжджає в Україну? Чому воно збирає тут стадіони, до того ж і під час траурних днів? Чому воно так висловлюється? А найголовніше – чому на його концерти досі ходять?».

Під цим постом інтернет-користувачі залишили чимало негативних коментарів.Про те, що відбувається в Одесі після трагедії, пише екс радник глави і заступник голови Одеської ОДА Зоя Казанджі. Вона звертає увагу не тільки на розважальні заходи, а й розповідає про те, які процеси відбуваються навколо наслідки пожежі.

«Міська влада, яку ми маємо нещастя мати, заборонила волонтерам допомагати, запевнивши всіх, що постраждалі та їхні родини мають все, що потрібно. Зате ця влада привела на місце трагедії так званих “своїх” волонтерів, дозволивши їм перебувати на місці трагедії, тупцювати там і контролювати ситуацію. І це в той час, коли журналістам заборонили виконувати свої професійні обов’язки, не допускаючи до місця трагедії », – пише Зоя Казанджі.

Разом з тим, за її інформацією, міська влада запропонувала бажаючим перераховувати гроші на бюджетний рахунок мерії, які потім будуть спрямовані до спеціального фонду.

«Цей збір був оголошений після того, як мерія опублікувала повідомлення про забезпечення всім необхідним постраждалих», – додала Зоя Казанджі.