Авдіївка — це ворота Донбасу. Вона не дає можливості росіянам просуватися далі, до кордонів Донецької області. Якщо ворог її захопить, наступними можуть бути під загрозою Мирноград і Покровськ.

Таку думку висловив Герой України, сержант 110 окремої механізованої бригади Ігор Тимощук.

“Вона не дає їм можливості, можливо, просуватися далі. Як сказав наш начальник штабу, Авдіївка — це ворота Донецька, Донбасу. В першу чергу їм потрібно вирівняти лінію, щоб просуватися далі. А далі під загрозою Мирноград, Покровськ. Вони хочуть вийти на кордони Донецької області”, — каже військовий.

Варто зауважити, що війська країни-агресора Росії дещо зменшили кількість ударів на Авдіївському напрямку, проте Сили оборони готуються до збільшення активності окупантів.

Про це повідомив речник Таврійського напрямку Олександр Штупун.

За його словами, протягом двох останніх діб російські війська не завдавали авіаударів у зоні відповідальності ОСУВ Таврія. Водночас кількість артилерійських обстрілів 20 січня збільшилася до понад 700.

«Минулої доби було менше боєзіткнень, всього 30, та застосувань FPV-дронів. Але ворог перегруповується, і ми готуємось до збільшення його активності», — розповів Штупун.

Кількість російських окупантів у цьому районі залишається незмінною — близько 40 тисяч, додав він.

Штупун також повідомив, що російські війська концентрують штурмові та наступальні дії на Авдіївці й Новомихайлівці Донецької області. В основному атакують піхотою, майже без використання бронетехніки.