Повідомлення про підозру та екстрадиція олігарха Ігоря Коломойського можлива у тому разі, якщо буде зібрано достатньо підстав та доказів.

Про це сказала генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова в ефірі “Свободи Слова” Савіка Шустера.

“Будуть підстави, буде досить зібраних доказів – ми це зробимо. На сьогодні говорити, що щось когось звідкись потрібно екстрадувати, не говорячи навіть про ці прізвища – для цього мають бути підстави”, – сказала генпрокурор, відповідаючи на питання про можливе вручення підозри Коломойському.

Вона додала, що закон має бути один для усіх незалежно від прізвищ.

“Тому що ми з вами у кримінальному процесі. І, звичайно, друга сторона завжди матиме право на захист. І процес буде публічним, про це потрібно також думати”, – підкреслила вона.

Також Венедіктова визнала, що хтось попередив підозрюваного у привласненні майна експершого заступника голови правління ПриватБанку Володимира Яценка про затримання, тому вона швидко підписала підозру.

«Те, що виток стався – це факт, і я вам хочу сказати, як людина, яка 11 місяців у прокуратурі, так, як інформація розповсюджується в правоохоронних органах, я думаю, що вона не розповсюджується ніде. Тому, чи знали ми, що може бути виток – так, звичайно, знали. Тому в «капсулі» трималось все. Чому я швидко підписала підозру, тому що коли вже інформацію знають більше, ніж довірена кількість осіб, що цим займалися, дійсно таке може статися», – сказала Венедіктова.

Вона запевнила, що не знає, звідки відбувся «злив» інформації – з Офісу генпрокурора, САП чи НАБУ, й обіцяла розібратися.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.