Усім звільненим 24 українським морякам куплені квартири, і вони будуть мешкати в одному будинку, інші з 35 також отримають житло в найближчі тижні, повідомив заступник глави Офісу президента України Кирило Тимошенко у вівторок, 17 вересня.

“Це була ініціатива президента, ми займаємося питанням купівлі квартир, крім моряків, яким вже всім купили квартири. Вони будуть проживати в одному будинку. Ще ми купуємо квартири іншим людям, які були серед тих 35. Це питання одного або двох тижнів, вони будуть з новими квартирами”, – сказав він журналістам.

Тимошенко також зазначив, що в одного з моряків були проблеми зі здоров’ям, і Офіс президента ініціював приїзд ізраїльських фахівців.

“Йому була зроблена операція, ізраїльські фахівці приїхали і зробили її на волонтерських засадах”, – розповів він.

Як відомо, 7 вересня в рамках широкого обміну між Києвом і Москвою 22 моряки і двоє офіцерів СБУ повернулися в Україну. Стан здоров’я звільнених з полону українських моряків задовільний.

Також в Україну повернулися 11 звільнених в’язнів Кремля. Серед них — Олег Сенцов, Олександр Кольченко, Павло Гриб, Володимир Балух та інші.