Їхала сьогодні з Києва до Вінниці у маршрутці. Сіла поряд з хлопчиком у військовій формі. Він мовчки заплатив 150 грн. Водій без докорів сумління і без питань гроші взяв. Уже під час поїздки я помітила , що хлопчик таки з АТО, старенький вилинялий піксель , шеврон ЗСУ, протиосколкові окуляри , старенька, пошарпана але міцна Сігма ( ми волонтери такі речі впізнаємо).

 

В маршрутці, де було напихано аж 18 пасажирських місць, усі сиділи як шпроти в банці. Якась саморобна конструкція, яку водій чомусь називав кондиціонером, просто гуділа і розганяла гаряче повітря, тому пасажири попросили вимкнути.

На стаціонарному міліцейському блок-посту “моя нова атестована поліція” зупинила водія, той звично поліз у бардачок, дістав кілька купюр і на очах у ошелешених людей у маршрутці віддав міліціянту у новесенькій салатовій желетці , який його зупинив. і одразу маршрутка поїхала далі. Один с пасажирів запитав: “Що знову беруть?”
-” Ага,кожного дня,- відповів водій, кажуть що тільки шефу в день їм потрібно 1 000 здати”

Хлопчина у військовій формі, який сидів поряд, опустив голову , а мені стало невимовно соромно за те, що відбулось на його очах.

Так ось, пане начальнику ГУНП у Вінницькій області та пане керівнику СБУ у Вінницькій області, вважайте це моєю офіційною заявою

я хочу знати

1. Чому після переатестації, двох років війни і Майдану сьогодні приблизно о 17:30 на блок посту Махнівка ( колишне Комсомольське) міліціянти відкрито беруть з водіїв хабарі просто на очах у 18 пасажирів?

2. Я хочу знати прізвища поліціянта в салатовій желетці, який брав гроші і прізвища усієї зміни.

3. Я хочу знати прізвище їх безпосереднього шефа. якому вони мають кожного дня здавати 1 000 грн.

І я хочу знати, чому водій мікроавтобуса Фольцваген номер СА 8617 АН без будь яких докорів сумління взяв гроші з АТОвця і легенько віддав міліцянтам у вигляді хабаря?

і я хочу знати, коли бля@дь нова, стікаюча кров’ю країна нарешті переможе стару хабарницьку бидлячо-ментовську?

jdkiwd

Вже стільки часу пройшло з моменту цієї офіційної заяви волонтерки, цікаво, що зробили правоохоронні органи після даного інцеденту???