Прокурор Тернопільської області Петришин звільнився після появи в інтернеті інформації про те, що він влаштовував вечірку на робочому місці та ображав колег.

В Офісі Генпрокурора сказали, що прокурор звільнився «за власним бажанням». А на запитання, чи пов’язане звільнення з вечіркою, яку він влаштував на робочому місці після призначення, відповіли, що це краще запитати у нього самого.

Журналісти зв’язалися із Петришиним і уточнили, з чим же пов’язане таке рішення. Він зазначив, що найближчими днями надасть розширений коментар, а поки не хоче відповідати.

Нагадаємо, 15 вересня 2020 року Микола Петришин став новим прокурором Тернопільської області. Одразу ж після призначення він влаштував вечірку з алкоголем на своєму робочому місці та ображав колег.

Першим про це написав відомий активіст Роман Довбенко, на своїй сторінці у Фейсбук.

“Головний прокурор нашої області – Петришин зараз знаходиться на робочому місці в стані алкогольного сп’яніння!

Вимагаю у всіх правоохоронних органів і від його ж підлеглих негайної реакції в рамках чинного законодавства!

Також цю ситуацію треба піднімати на цілу Україну. Ми воюємо з чортами, а після них приходять ще гірші чорти!
Я не хочу жити серед таких!”, – написав активіст.

За словами засновника організації StateWatch Олександра Лєменова, коли Петришин випив, то почав вимагати вірності від підлеглих та орієнтуватися на його особисті вказівки, а не на закон. Тих, хто відмовився це робити, експрокурор начебто грозився «“**ати їх, як тупих свиней».

Сам прокурор сказав, що ніякого пияцтва не було.

Микола Петришин звільнився 17 вересня 2020 року за власним бажанням. Я не маю чого вам додати, бо він сам не розказував, що це було – святкування чи ні. Я тут не можу нічого сказати, я в післяробочий час на роботі не буваю”, – зазначила Леся Долішна, речниця прокуратури Тернопільської області.

Проте, прокуратура Тернопільської області уже отримала нового керівника.

Це Андрій Миколайчук, який має приступити до виконання обов’язків вже сьогодні, 18 вересня. Копію наказу генпрокурорки Ірини Венедіктової оприлюднив у соцмережі Фейсбук активіст Роман Довбенко.

Відомо, що новопризначений прокурор родом із Черкас, одружений. Донедавна він працював заступником начальника відділу у військовій прокуратурі об’єднаних сил в Донецькій області. Ще раніше – військовим прокурором Київського гарнізону Центрального регіону України, а до того – військовим прокурором Черкаського гарнізону Центрального регіону України.