Перестрілка спалахнула у Харкові: одна людина загинула, ще одна зазнала поранень та госпіталізована внаслідок перестрілки.

Перестрілка сталася 25 жовтня вдень У Харкові в п’ятницю вдень на вулиці Клочковській у Харкові. Внаслідок інциденту 1 людина загинула, ще 1 доставлена з пораненням до лікарні.

“Було двоє поранених, один помер у машині (швидкої допомоги). Другий госпіталізований в інститут невідкладної хірургії”, – розповів агентству Інтерфакс-Україна директор Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Віктор Забашта.

У поліції розповіли, що 2 невідомих вистрілили зі зброї у 2 чоловіків. Один з них помер дорогою до лікарні, іншому медики надають необхідну допомогу. Правоохоронці з’ясовують особи потерпілих.

При цьому поліція вже відшукала авто, на якому втекли зловмисники. Авто було підпалене.

Зараз на місці події працюють слідчі, оперативники та експерти. Вони оглядають місце злочину, опитують свідків та збирають речові докази.

За інформацією харківського сайту “Город Х”, метою нападників міг бути Григорій Ісаков – колишній учасник клубу “Оплот”. Ісаков був “правою рукою” глави спортивного клубу “Оплот”, відомого антимайданівця Євгена Жиліна. На Ісакова вже раніше скоювали замах.