У Дубаї під час свого виступу помер 36-річний стенд-ап комік індійського походження Манджунатха Найду. Після виходу на сцену він поскаржився глядачам, що відчуває почуття тривоги, після чого раптово впав і пролежав декілька хвилин, перш ніж присутні в залі зрозуміли, що сталося.

Індійський комік з Ченнаї Манджунатха Знайду помер від зупинки серця на сцені під час свого виступу в Дубаї на очах у глядачів, які спочатку прийняли те, що сталося, за частину його виступу, пише Gulf News.

 

«Я сидів у першому ряду на шоу, а Манджунатха виступав останнім в той вечір. Шоу почалося приблизно близько 21:30, а Манджунатха вийшов приблизно о 23:20», – розповіла піар-директор Сана Топівала.

За її словами, приблизно через 15 хвилин після початку свого виступу Знайду почав скаржитися на зростаюче почуття тривоги.

«Він несподівано почав важко дихати і присів на лавку, щоб перевести подих. Через кілька хвилин він раптово похитнувся і впав на землю перед глядачами», – продовжила вона.

Очевидці підтвердили, що спочатку все взяли, що відбувається за частину виступу. Однак після того, як комік протягом трьох хвилин не подавав ознак життя, інші виступали разом з працівниками сцени поспішили повідомити про те, що трапилося адміністрації закладу.

«Ми викликали санітарів і поїхали разом з ними в лікарню. Вони зайнялися серцево-легеневої реанімації, ввели йому адреналін, але було занадто пізно. Нам сказали, що він помер від зупинки серця», – додала Топівала.

Знайду помер у віці 36 років. Він виступав на концертах стенд-ап артистів в ОАЕ протягом п'яти років.