Колишній австралійський тенісист Пітер Макнамара помер у віці 64 років. За інформацією AP, він помер в своєму будинку в Німеччині. Причиною смерті став рак простати, повідомив друг сім'ї Девід Лоу.

Макнамара – триразовий переможець турнірів "Великого шолома" в чоловічому парному розряді (Australian Open-1979, Вімблдон-1980 і 1982) в дуеті зі співвітчизником Полом Макнамі. Всього в парі він завоював 19 титулів і був 3-ю ракеткою світу. В одиночному розряді Макнамара виграв 5 турнірів за кар'єру і був 7-ою ракеткою світу. Вигравав Кубка Девіса 1986 року в складі збірної Австралії.Після завершення кар'єри Макнамара працював тренером і коментатором. На його рахунку співпраця з австралійцем Марком Філіппуссіс, болгарином Григором Дімітровим і китаянкою Ван Цян.

Нагадаємо, що недавно в Йоганнесбурзі був застрелений колишній футболіст збірної ПАР Марк Батчелор. Злочин було скоєно біля будинку футболіста, який якраз повертався додому. За даними поліції, обстріл відбувався з напівавтоматичної зброї, 7 куль потрапило в жертву.