Після важкої хвороби на 83 році життя помер відомий чернівецький композитор Леонід Затуловський. Сумну звістку повідомляє на своїй сторінці у facebook голова Чернівецького Благодійного фонду «Хесед Шушана» Ілля Хочь.

 "Сумна звістка прийшла з Києва! Після важкої хвороби в лікарні пішов з життя видатний чернівчанин, заслужений діяч мистецтв України Леонід Борисович Затуловський! Все своє життя Він присвятив мистецтву і Чернівцям! Світла память про Л.Б.Затуловського залишиться в наших серцях! ЧОБФ "Хесед-Шушана", Чернівецька міська єврейська громада "Мір'ям", Чернівецька релігійна громада висловлюють щирі співчуття рідним Л.Б.Затуловського з приводу його передчасної смерті!" – йдеться у повідомлені.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Зазначимо, що Леонід Борисович Затуловський народився 1 вересня 1935 року в місті Біла Церква в сім'ї військовослужбовця. З 1944 року проживав у Чернівцях.Організував кілька духових оркестрів у місті, заснував та керував одним з перших на Буковині самодіяльним естрадним ансамблем «Юність» (з 1967 р. ансамбль «Орбіта») при Чернівецькому обласному Будинку вчителя. Він – засновник і впродовж 1976–1980 років музичний керівник вокально-естрадного ансамблю «Черемош» Чернівецької обласної філармонії.

Отримав звання Заслуженого діяча мистецтв України, був лауреатом обласної літературно-мистецької премії імені Сидора Воробкевича, міжнародної премії імені Заслуженої артистки України Сіді Таль. 


Його іменем в 1996 році названо зірку в сузір'ї «Ліра».