Як виявилося, скандально відомий політик Михайло Саакашвілі «найкраще обізнаний», які напої є улюбленими у глави української держави, передає Корупція.Інфо

Популярне:  «Прошу вас молитися за неї зараз»: Мама Євгенії Власової повідомила останні новини про стан співачки

Також він зазначив, в якій кількості Порошенко вживає алкогольні напої. Дану інформацію опублікували на сайті телеканалу NewsOne, який хочуть націоналізувати за маніпуляції громадською думкою.

Так, в ході того, як проводилося інтерв'ю з екс-губернатором Одеської області Михайлом Саакашвілі, він повідомив на всю країну про свої нібито «знання» щодо Петра Порошенка.

Виходячи зі слів лідера партії «Рух Нових сил», якось у нього відбулася вельми відкрита розмова з президентом України, в якому Порошенко заявив про те, що на території української держави не може здійснюватися якісна винна продукція.За словами Саакашвілі, президент не вірить, що в Україні може бути хороше вино.

Також екс-глава Грузії надав інформацію щодо того, що у Порошенка італійські і французькі вина знаходяться в топі улюблених алкогольних напоїв.

Крім того, Саакашвілі запевняє українських громадян в тому, що їх президент не зловживає алкоголем більше, ніж потрібно. Таким чином політик розвіяв «легенду» щодо персони Порошенко.

Однак зазначив, що всі його помилкові рішення він приймає на тверезу голову.

 

 

 

 

 

 ‡агрузка...