Відомий журналіст Костянтин Стогній, який виграв суд у нардепа Антона Геращенка, має намір направити відсуджені у відповідача гроші на рахунок підшефного дитячого будинку. Про це розповів "Страні" сам Костянтин Стогній, передає Корупція.Інфо

Нагадаємо, предметом судового спору, який тягнувся більше року, стала заява Геращенко про те, що Костянтин Стогній під час Майдану служив в МВС під керівництвом міністра Захарченко. При цьому Стогній задовго до Майдану пішов з державної служби, тому він і вирішив залучити нардепа до відповідальності за наклеп.

"Лизоблюд мені за рішенням суду грошей завис. Брати з його рук гидую. Попрошу судовиконавців, щоб ці гроші стягнули на розрахунковий рахунок дитячого будинку, над яким ми шефствуєм. А якщо не сплатить – вимагатимемо заарештувати його майно і заборонити виїзд за кордон. Чи що вони ще там з простими українцями витворяють … А! І, щоб колектори печію йому кожен день влаштовували! ", – розповів Костянтин Стогній.

Нагадаємо, що сума грошей, котру заборгував Геращенко Стогнію невелика – 1280 грн 67 копійок. Саме в таку суму суд оцінив судові витрати, які, за рішенням суду, Геращенко повинен компенсувати відповідачу.

Популярне: Скандал з Порошенком в Миколаєві: Бійців, які відмовились виконати наказ, вже звільнили

Основною вимогою позову було визнати недостовірною озвучену під час прямого ефіру нардепом Геращенко інформацію і зобов'язати його її спростувати.