Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив, що російський диктатор Володимир Путін ніколи не зламає дух українського народу. Політик упевнений, що Україна переможе у цій війні та буде вільною державою.

Про це він сказав під час заходу “Хоробра Україна” у Лондоні, який проводився з метою збору коштів для гуманітарної допомоги, передає The Guardian.

“Що би Путін не намагався зробити з народом України, він ніколи не зламає їхній дух. Він ніколи не здолає ті незламні Збройні сили, які вже відбили російську армію біля воріт Києва, а тому досягли найбільшого подвигу в 21-му столітті. Тому я як ніколи впевнений, що Україна переможе, Україна буде вільною та суверенною”, – сказав Джонсон.

Британський прем’єр також назвав президента Володимира Зеленського “благом для України та світу” та “катастрофою для Путіна”. Джонсон високо оцінив рішення Зеленського залишитися в Києві та продовжити керувати країною, назвавши його “одним із найнеймовірніших лідерів сучасності”.

Джонсон додав, що війна РФ проти України позбавлена будь-якої моральної двозначності, адже це “боротьба між демократією та тиранією, незалежністю та імперіалізмом, світлом і пітьмою, добром та злом”.

Прем’єр підкреслив, що Великобританія і надалі активно підтримуватиме Україну, поки вона потребує цієї допомоги.

У свою чергу, Президент України впевнений, що наша перемога у війні проти Росії настане тоді, коли наша країна поверне свої території та українці зможуть повернутись додому, возз’єднатися зі своїми сім’ями. Нічого зайвого і нічого чужого Україні не треба.

Таку заяву зробив президент Володимир Зеленський в інтерв’ю проекту “60 Мinutes” австралійського телеканалу Nine Network. Він упевнений, що навіть ті українці, яким через війну довелося виїхати до інших країн, хочуть повернутися на рідну землю.

Відповідаючи на запитання журналіста про те, яка для нього на вигляд перемога, Зеленський заявив: “Просто повернути своє. Просто спокій на нашій землі. Щоб люди наші повернулися до себе. Нічого зайвого не потрібно, жодних зайвих речей, зайвих грошей. Ми хочемо просто повернути своє. Люди хочуть приїхати до себе”.

“Якби ви запитали людину, яка сьогодні перебуває в Німеччині, Польщі, Румунії, Британії або ще де-небудь, чи хоче вона залишитися в тій державі або повернутися до себе додому, у свою Волноваху, Маріуполь, Харків, Запоріжжя… Я впевнений, що більшість людей скажуть, що хочуть додому. Перемога виглядає так, коли комфортно, коли ти вдома зі своєю сім’єю. Коли у тебе забирають саме це, у такий момент розумієш, що ось вони, справжні цінності”, – сказав президент.