У партії “Слуга народу” нагадали, що про погодження “формули Штайнмайєра” говорив ще п’ятий президент України Петро Порошенко у 2016 році

Про це повідомив і виклав відповідне відео нардеп-“слуга” Олександр Ткаченко на своїй сторінці у Фейсбуці.

 

“Жовтень 2016, вже після Іловайська та Дебальцевого, переговори на полях “Нормандської четвірки”… Ось вона, де з’явилася формула Штанмайєра та її підписант. Всім порохоботам присвячується. Тільки тепер говорять щиро, а раніше це прикривали типу “патріотизмом”. І кремлівських заручників обміняли вже, і розведення військ розпочалося та вікно для повернення Донбасу відкрилося. Відчуйте дві різниці”, – написав Ткаченко.

https://www.facebook.com/100001728355058/videos/2558849617515958/

Нагадаємо, скандальний депутат “Слуги народу” знову потрапив в курйозну ситуацію в стінах Ради, намагаючись пояснити журналістам бачення партії щодо “формули Штайнмайера”.

Тищенко сказав лише, що нас очікує розведення військ і проведення виборів тільки за українським законодавством і під наглядом ОБСЄ. Після цього програму президента Німеччини з реінтеграції Донбасу до складу Україна депутат спробував порівняти з “інструкцією до надувної гумової ляльки або машини”, що потішило присутніх там журналістів.