порошенко купівля

Мінімальна зарплата військових повинна становити не менше 6 тис. грн.

Про це президент України Петро Порошенко заявив у інтерв'ю українським телеканалам, передає Корупція Інфо

Порошенко нагадав нещодавно опубліковану інформацію про те, що мінімальна заробітна плата поліцейського буде становити більше 6 тис. Гривень. "Наполягаю – грошове забезпечення захисника Вітчизни повинно бути не менше цього", – сказав Порошенко.

Президент зазначив, що до 2016 року видатки на національну безпеку і оборону будуть єдиними витратами, не будуть скорочуватися. "Впевнений, що це той максимум, який українська держава і платники податків можуть зробити для забезпечення національної безпеки і оборони", – зазначив він.

Також Порошенко підкреслив важливість підвищення ефективності використання бюджетних коштів та висловив вдячність волонтерам за роботу і контроль при закупівлі продовольства, грошового, речового та медичного забезпечення, паливно-мастильних матеріалів, створення інфраструктури й логістики, забезпечення електронних закупівель.

"За всі сфери, де була створена" волонтерським десантом "неможлива атмосфера для функціонування корупції, де розворушили болото, в якому безбідно жили десятки років, я хочу низько вклонитися волонтерам і тим небайдужим людям, які це зробили", – сказав Порошенко.

Раніше секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов заявив, що потрібно, щоб мінімальна зарплата військового становила не менше 7 тис. грн.