В Україні за добу найбільша кількість підтверджених випадків захворювання коронавірусом зареєстровано в Чернівецькій області – 43 випадки, Харківській області – 41 хвора людина і в Києві – 81 заражений. Транспортне сполучення, яке дозволили в країні, можуть знову зупинити, якщо ситуація буде погіршуватися.

Про це сказав міністр охорони здоров’я України Максим Степанов

Він повідомив, що госпіталізовано з коронавірусом 93 людини. Одужали за добу 227 осіб, померли 12 осіб. За останню добу проведено 9531 тестування, з них 8351 методом ПЛР і 1180 методом імуноферментного аналізу (ІФА).

До того ж, міністр розповів, що з 1 червня МОЗ дозволено відкриття спортзалів, фітнес-центрів, басейнів. Також з 1 червня починає працювати міжобласне сполучення, але тільки в тих областях, де це дозволяє епідемічна ситуація.

Міжобласне транспортне сполучення в період карантину регулюється постановою Міністерства охорони здоров’я. Повідомлення з областями, які не відповідають критеріям міністерства і не переходять на наступний етап пом’якшення карантину, відбувається з обмеженнями. Заповнюваність пасажирського транспорту повинна бути не більше 50% відсотків місць. Крім того, пасажири повинні використовувати засоби індивідуального захисту в поїзді. У разі погіршення епідеміологічної ситуації місцева влада може прийняти рішення про припинення такого транспортного сполучення.