Президент України Петро Порошенко відмовився проводити вибори в Державну думу Росії на українській території. Про це повідомив його прес-секретар Святослав Цеголко на особистій сторінці в фейсбуці.

«Президент доручив міністру закордонних справ (Павлу Климкіну – ред.) Проінформувати Москву про неможливість проведення російських виборів на території України», – написав він.

Раніше Верховна рада в минулий звернулася до міжнародного співтовариства з проханням утриматися від участі в спостереженні за ходом виборів до Держдуми, а також закликала не визнавати результати цих виборів на території Криму і Севастополя.

Раніше Польща і Хорватія відповіли відмовою на запрошення голови Центральної виборчої комісії (ЦВК) Росії Елли Памфілової взяти участь в міжнародному спостереженні за майбутніми виборами депутатів Держдуми.

Раніше член Центрвиборчкому Василь Лихачов, який курирує в комісії міжнародну взаємодію, розповів, що ЦВК запросив представників 43 країн для участі в міжнародному спостереженні за виборами депутатів Держдуми. Запрошення в тому числі відправлені в США і України.