сбу

Президент України Петро Порошенко поставив завдання новому начальнику Служби безпеки України Василю Грицаку змінити найближчим часом майже всіх своїх керівників обласної ланки.

Про це розповіло джерело в Службі безпеки України, передає Корупція.Інфо з посиланням на Comments.ua.
Як зазначає джерело, в таких прикордонних областях як Запорізька, Дніпропетровська та Херсонська проводити ротацію буде найважче, оскільки тут біля керма продовжують залишатися люди, призначені за Наливайченка: Запорізька УСБУ (Олександр Шмитько), Херсонська УСБУ (Дмитро Ярмак), Дніпропетровська УСБУ (Вадим Поярков).“Креатури екс-начальника СБУ, крім контрабанди, контролюють ще місцеві організації ”Правого Сектора“ та інші неофіційні військові формування, які в свою чергу підконтрольні обласним керівникам СБУ”, — пояснило виданню джерело в службі безпеки.

Нагадаємо, після подій у Мукачевому Президент заявив, що в буферній зоні біля лінії зіткнення на Донбасі будуть створені антикорупційні мобільні групи по боротьбі з контрабандою.

“Групи фіскальні, представників СБУ, мобільні групи, які боротимуться з контрабандою на сході, матимуть надійне прикриття з боку військовослужбовців, будуть супроводжуватися українськими десантниками”, — заявив П.Порошенко.

Крім цього, Порошенко заявив, що незабаром проведе консультації з владою країн-членів Євросоюзу, які межують з Україною, для вироблення спільних дій щодо протидії контрабанді.