Екс-міністр оборони України Анатолій Гриценко заявив виданню “ГОРДОН”, що записи нардепа Андрія Деркача демонструють справжній стиль спілкування екс-президента Петра Порошенка.

Шанувальники п’ятого президента України Петра Порошенка будуть говорити, що нові плівки, представлені позафракційним народним депутатом Андрієм Деркачем, – монтаж, проте сумнівів в тому, що записаний саме голос Порошенко, немає. Про це заявив колишній міністр оборони України, лідер партії “Громадянська позиція” Анатолій Гриценко.

“Знаю Порошенко давно і добре. Сумнівів у тому, що це його голос і стиль спілкування, у мене немає”, – сказав він в коментарі виданню “ГОРДОН”.

Оприлюднення змісту бесіди, учасниками якої, імовірно, були Порошенко і президент Росії Володимир Путін, має вплинути не стільки на фанатів п’ятого президента, як на “думаючих людей”, написав Гриценко у Facebook.

“Найбільше мені шкода тих людей, які повірили – а деякі і досі вірять – Порошенко. Думаю, ці плівки не останні. Не на трибуні з металом в голосі – тут Порошенко справжній”, – зазначив екс-міністр.