Буде чимало агресії, а також можливе порушення законів – але в ім’я вищої справедливості. Про це розповів астролог Олександр Образцов.

«Венера буде перебувати в знаку Лева поблизу Сонця. Це означає особливу увагу до сфери культури, мистецтва та краси. Близькими до Сонця, символу глави держави, будуть Марс і Меркурій. Це говорить про те, що питання армії і торгівлі також будуть розглядатися в першу чергу», – пояснив астролог.

У той же час ретроградний Сатурн в знаку Стрільця «разом з тіньовим вузлом Кету» говорить про «нестандартні способи досягнення мети і альтернативної справедливості». «Така позиція може вказувати на порушення законів в ім’я справедливості», – пояснив Олександр Образцов.

Планета Юпітер буде перебувати «в останній третині знака Скорпіона», що говорить про те, що будуть мати місце «таємні домовленості, союзи і таємні дії», а також про активність «агентів інших держав».

 
Разом з тим в роботі Ради буде спостерігатися прагнення до перфекціонізму – «на це вказує висхідний знак Діви». «Але тут є нюанс: він може звернути увагу на неідеальність самої системи, самої Верховної Ради і людей, зібраних в ній, що буде заважати приймати конструктивні рішення», – зауважив астролог.