Відставка Олександра Данилюка з посади секретаря РНБО обростає все новими і новими скандальними подробицями.

У партії «Слуга народу» заявили, що секретар РНБО Олександр Данилюк порушив кримінальний кодекс країни. Про це пише новинний ресурс Klymenko Time. Умовне, але звинувачення озвучив депутат від «Слуги народу» Олександр Дубинський:

«Данилюк зазначив недостовірні відомості про житловий будинок та земельну ділянку, що належать йому і його дружині. Сума недостовірних відомостей у деклараціях становить 1,6 млн грн в кожній», – йдеться в повідомленні джерела.

Більш того відомо, що справою Олександра Данилюка тепер може зайнятися НАБУ – чекають, можливо, висновки експертизи НАЗК, після чого і може початися розслідування.

До слова, президент України Володимир Зеленський прийняв відставку Данилюка.

Нагадаємо, раніше добровільна відставка Олександра Данилюка з займаної посади підтвердилася:

«Відповідну заяву Олександр Данилюк написав на ім’я Президента України перед початком робочого візиту Володимира Зеленського в США для участі в 74-й сесії Генеральної Асамблеї ООН», – прокоментували ситуацію в Офісі президента Володимира Зеленського.

Додамо також, що ходять різні чутки про причини рішення Данилюка написати заяву про відставку. На даний момент єдине що більш-менш ясно, так це те, що Данилюка не пов’язують з будь-якими можливими кадровими висновками за підсумками візиту президента в Штати, швидше за все – причини відставки в іншому.

Нагадаємо, за інформацією вітчизняних ЗМІ, Олександр Данилюк був одним з кандидатів на посаду надзвичайного і повноважного посла України в США.

Олександр Данилюк був призначений секретарем РНБО в травні цього року. Колись Олександр Данилюк був міністром фінансів, в команді ж президента Володимира Зеленського він відповідав за фінансову та міжнародну діяльність.