У понеділок, 22 жовтня у житомирському Театрі імені Кочерги розпочалася церемонія прощання з актрисою "Дизель Шоу" Мариною Поплавською, яка трагічно загинула у ДТП під Києвом.

Попрощатися з комедійною актрисою прийшло понад 500 осіб. Катафалк із тілом Марини Поплавської у супроводі кортежу поліції прибув до будівлі Житомирського академічного музично-драматичного театру близько 10:15. Варто зазначити, що від отриманих травм актриса померла миттєво, тому труна з Мариною Поплавською закрита.

Серед тих, хто прийшов попрощатися з Поплавською — велика кількість літніх людей та молодь. О 10:30 людей почали запускати до будівлі театру, щоб вони могли вшанувати пам'ять актриси. Люди прийшли з квітами, багато хто не міг стримати сліз.

''Не можуть стримати сліз'': у Житомирі почалася церемонія прощання із загиблою Поплавською
Відспівувати покійну актрису будуть у Кафедральному Соборі Святої Софії, потім Марину поховають на Центральній Алеї Корбутовського кладовища.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона


Зазначимо, також прощання з Мариною Поплавською відбулося і у Києві. Так, у неділю, 21 жовтня, церемонія відбулася у Жовтневому палаці. Покласти квіти актрисі, крім простих киян, прийшли ведуча і актриса Руслана Писанка, актор і ведучий Сергій Сивохо, шоумен Антон Лірник та зірка КВН Євген Сморигін. Крім того, на прощання з Мариною Поплавською прийшов міністр культури України Євген Нищук.