Своїм гучним звинуваченням президент США Джо Байден відправив Володимира Путіна в один ряд з Віктором Януковичем, Слободаном Мілошевичем, Муаммаром Каддафі і Саддамом Хусейном, заявив журналіст Іван Яковина.

Як підкреслив він в ефірі каналу Україна 24, це люди, які з точки зору США були кримінальними злочинцями, яких треба усунути від влади і показово покарати.

“Список звинувачень на випадок Путіна буде приблизно таким: масований злом американських комп’ютерних мереж, виплати талібам за вбивство американських солдатів, застосування хімічної зброї проти скрипалів і Навального”, — не виключив журналіст.

На його думку, головний злочин Путіна перед США полягає в тому, що в 2020 році російські спецслужби за наказом президента своєї країни намагалися втрутитися у вибори президента США.

“Американці вважають, що росіяни допомагали Трампу, заважали Байдену, і щосили розпалювали ворожнечу і ненависть між громадянами США, і сіяли там недовіру до інститутів американської демократії. По суті справи, Путіна звинуватять у тому, що він підбурював жителів США до здійснення державного перевороту”, – пояснив співрозмовник свою думку.

Він вважає, що США хочуть повторити зараз те ж саме, що свого часу зробив Рональд Рейган з СРСР.

“За цей злочин Байден каратиме Путіна з усією душею. Ніякої пощади російському вождю чекати тут не слід. Я припускаю, що американський істеблішмент вже прийняв рішення – зробити все, щоб відібрати владу і власність у Путіна і його друзів, а також зруйнувати їх режим”, – додав Яковина.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.