Після виключення скандального нардепа Олександра Дубінського з лав партії “Слуга народу” через порушення статуту, інші депутати, яких пов’язують з олігархом Ігорем Коломойським, не будуть підіймати “бунт” всередині владної політсили.

Про це в коментарі Depo.Київ розповів політичний експерт та директор Інституту світової політики Євген Магда.

За його словами, так звана “група Коломойського” в “Слузі народу” не буде займати принципову позицію після виключення Дубінського з партії, оскільки нардепи з цієї групи залежать від рейтингу президента Володимира Зеленського.

Експерт зазначив, що партія “Слуга народу” не веде реальної політичної діяльності, а тому “бунту” з боку людей Коломойського очікувати не слід: “Як казав пан Микита Потураєв (нардеп від “Слуги народу”), вони – політичні “ніхто”, а тому залежать від волі та рейтингу президента Зеленського”, – сказав Магда.

Окрім того, експерт зазначив, що після того, як скандального нардепа Олександра Дубінського виключили з партії “Слуга народу” його дії будуть залежати від олігарха Ігоря Коломойського.

Дубінського пов’язують з Коломойським через його багаторічну роботу на телеканалі 1+1, який належить олігархові, лобіювання його інтересів в парламенті, а також медійні кампанії проти опонентів мільярдера.

Також Євген Магда зазначав, що Дубінський може скласти депутатський мандат та піти на перевибори на окрузі без бренду “Слуги народу”.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.