Підозрюваного у вбивстві 17-річної тернопільської випускниці направили до львівської психіатричної лікарні, передає Корупція.Інфо

Популярное: Ніби кінець світу прийшов!!! У Кривому Розі пройшов страшний смерч і град, який все нищив. Там було справжнє пекло (ВІДЕО)

Про це розповіла мати підлітка Наталія Гнатюк, якого затримали на два місяці,

"Вчора мені дали підписати папір, у якому йдеться, що Василя на місяць для проведення психіaтричної експертизи переведуть до Львова, в психлiкарню, а слідство продовжать ще на два місяці. Я категорично проти і наш адвокат готує оскарження. Адже невідомо, що там зроблять з дитиною!" – сказала жінка.

Наталія наполягає, щоб розслідування передали до іншої області, бо тернопільським правоохоронцям зовсім не довіряє. Крім того, вона додала, що син постійно плаче та питає, чи вже знайшли справжього вбивцю.

Експерти вважають, що Ірину Мукоїду вбили зовсім у іншому місці, як вважалося раніше, та викинули з автівки.

Обурені користувачі мережі згадали прізвище місцевого мажора, власника чорного джипа, якого теж підозрюють у скоєнні злочину. На що отримали відповідь, що чоловіка вже перевіряли правоохоронці.

"Взяли до уваги і слід від шин, зараз тривають трасологічні експертизи. Джип чорний був, але є ще відеореєстратор, на якому о 5:50 видно тiлo жeртви. Думаю, джип зупинився, водій побачив тiлo, злякався і поїхав", – йдеться в повідомленні.