Увечері середи, 27 грудня в магазині "Перехрестя" в торговому центрі на кондратьєвському проспекті в північній частині Петербурга прогримів вибух. За попередніми даними постраждали близько 10 людей, четверо – госпіталізовані, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Хліб за 16 гривень, в гаражі порожньо, проте дружина красуня”: Невідомі факти з життя міністра Андрія Реви

На місце стягнуті оперативні сили, евакуація будівлі вже проведена.

"У будівлі стався хлопок. Рятувальники вже працюють на місці. Евакуація проведена, загоряння немає", – повідомили в управлінні.

На місці працюють правоохоронні органи.У прес-службі ГУ МВС РФ по Ленобласті повідомили про декілька постраждалих в результаті бавовни.

"Близько 18:30 мск в супермаркеті на кондратьєвському проспекті в Санкт-Петербурзі пролунав хлопок. В результаті, за попередніми даними, кілька людей постраждали", – сказав співробітник прес-служби. За його словами, на місце оперативно прибули співробітники поліції. "З'ясовуються обставини інциденту", – додав він.

За даними джерела в екстрених службах, постраждали десять чоловік.

"Вибух невстановленого пристрою стався в розважальному комплексі" Гігант Хол "на першому поверсі в районі камер зберігання магазину" Перехрестя "(без спалаху)", – уточнило джерело.

За попередньою інформацією, чотири людини вже госпіталізовані. Ще шістьох оглядають лікарі. Пошкоджень несучих конструкцій немає. На місці працюють сапери-вибухотехніки.