П'ятнадцятирічна дівчинка отруїлася чадним газом в гаражі робочого селища Земетчино в Пензенській області після інтимної близькості з 19-річним коханим, щодо якого порушено кримінальну справу. Про це повідомляє обласне управління Слідчого комітету, передає Корупція.Інфо.


Інцидент стався в ніч на неділю. Пара кохалася в гаражі підозрюваного в його автомобілі Lada Priora. Ворота гаража були закриті. Хлопець завів двигун машини, щоб було тепло. Він знав, що кохана не досягнула віку згоди, впевнені слідчі.

«Через деякий час дівчина і хлопець відчули себе погано. Підозрюваний вимкнув двигун машини, спробував вийти з автомобіля і, з його слів, втратив свідомість. Прокинувшись через деякий час, він  таки зумів вийти з гаража », – йдеться в повідомленні.

Популярне "Повалив і відтягнув до пустиря …": Чоловік згвалтувавши дівчину залишив їй телефон зі своїм фото

Швидку допомогу викликали родичі підозрюваного. Прибулі медики констатували смерть неповнолітньої. Відносно її 19-річного коханця порушено кримінальну справу за статтями 109 КК Росії ( «Заподіяння смерті з необережності») і 134 КК ( «Статеві зносини з особою, яка не досягла шістнадцятирічного віку»).