На ділянки на окупованому Донбасі окупаційна влада завезла дешеві продукти, щоб підвищити явку на псевдовиборах

“Кремлем поставлена ​​задача: до 12:00 повідомити про явку не менше 50%” виборців “. Масово відбуваються містифікації, заради телевізійної картинки про” черги охочих проголосувати “. На ділянках організували пункти з продажу більш дешевого, ніж завжди хліба, але не більше 2 буханок в руки, овочів, олії “, – заявили в СБУ.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Крім того, не всі жителі псевдореспубліки сприймають вибори всерйоз і псують бюлетені, вписуючи ім’я актора Чака Норріса. В СБУ зіронізували, що це найпопулярніший кандидат.

“Показово, що найпопулярнішим кандидатом є Чак Норріс, за якого масово віддають голоси нечисленні” виборці “. Навіть мобільний зв’язок і сайт так званого” центрвиборчкому “терористів не витримали такого відвертого фейку і категорично відмовилися працювати”, – відзначили в СБУ.

Сьогодні в самопроголошених “Донецької і Луганської народних республіках” проходить “голосування” на так званих “виборах” “глав народних республік” і “депутатів народних рад”. Цей фарс не визнає ні офіційний Київ, ні світова спільнота.