Народний депутат від фракції “Слуга народу” Оксана Дмитрієва прийшла на роботу у Раду в елітному взутті.

Як повідомляється, Дмитрієва була взута в білі ботільони на високих підборах бренду Alexander Wang моделі “Eri”. Ціна такого взуття зараз становить трохи більше ніж 25 тисяч гривень, або тисячу євро.

В соціальних мережах далеко не всім сподобалось нове взуття “слуги народу”, а деякі користувачі навіть розкритикували Дмитрієву за цей вибір.

“У людини багато часу, щоб підтримувати блиск таких чобітків”, “Повіяло третім тисячоліттям”, “Цікаві такі тапочки”, – писали в коментарях.

Раніше, “Страна” ” розглянула черговий дорогий аксесуар, сумку бренду класу люкс, яку на роботу принесла все та ж 39-річна Оксана Дмитрієва (СН).

В руках у депутата Дмитрієвої сумка Sicily від відомого італійського будинку мод, який створили дизайнери Доменіко Дольче і Стеффано Габбана. На офіційному сайті виробника йдеться, що це культовий аксесуар поза модою і часом, створений як данина красот Сицилії. Саме цей острів в Середземному морі вважається джерелом натхнення для будинку Dolce & Gabbana.

Така модель як у Оксани представлена ​​в декількох розмірах (від маленької до великої) і в багатій колірній палітрі. У депутата сумка середнього розміру червоного кольору. Аксесуар виконаний з телячої шкіри з тисненням.

Усередині оригінальної сумки повинна бути підкладка з леопардовим принтом, а також кишеня на блискавці і відділення для смартфона. У комплекті йде з фірмовим захисним чохлом.

Ціна такої сумки одна тисяча триста двадцять п’ять доларів або без малого 35 000 гривень.