ЗСУ все частіше влаштовують сюрпризи ворогу в напрямку Донецька. Всього в 50 кілометрах від підконтрольної ЗСУ території, у місті Моспіно під окупованим Донецьком пролунала серія сильних вибухів. Наші оборонці в черговий раз накрили «жирну» ціль росіян. Посилення ударів по Донецьку та Луганську свідчить про посилену роботу ЗСУ у цьому напрямку та наводить значну паніку на колаборантів — частина з них уже точно змотує вудки на РФ щоб не стати черговою мішенню.

Очевидці повідомляють про поразку російських систем протиповітряної оборони (ППО). Що цікаво — удару було завдано за місцем дислокації російського ЗРК «С-300/400». Доказом цього є кадри наслідків атаки, які встигли зняти очевидці. На місці прильоту було помічено інверсійний слід від зенітних ракет. Наскільки сильно постраждали російські установки ППО поки що невідомо. Окупанти традиційно зберігають із цього приводу мовчання, однак поміж них очевидно вже почалися панічні настрої.

Ні для кого не секрет, що збільшення кількості подібних атак, чи як от знищення командних пунктів, наводить неабиякий жах на вороже угруповання. Чимало росіян кидаються тікати чи підтишком евакуюватися, бо розуміють, що так і до здачі недалеко.

До речі, не так давно паніка накрила їх через вибухи безпосередньо в Донецьку. Очевидці у мережі тоді вказували, що у ресторані, куди прилетіло, перебували російські військові. Вони нібито святкували 10-річчя створення так званої «ДНР». В результаті досвяткувались хіба до великих втрат. Українська сторона в свою чергу офіційно не коментувала ні першого прильоту, ні цього.

Однак, ЗСУ продовжують свою послідовну роботу зі знищення ворожих цілей у глибокому ворожому тилу.