Після запеклих боїв місто Васильків на Київщині залишилося під контролем України.

Про це повідомила мер Василькова Наталія Баласинович в ефірі телеканалу “Рада” у суботу зранку

“Наразі закінчуються бої. Можна сказати, що у Василькові вже тихо і що наша дуже страшна ніч підійшла до свого кінця. Після тривалих боїв, після великої кількості і поранених, і загиблих, на щастя, це все закінчилося. Васильків ніхто нікому не віддав”.

Баласинович розповіла, що з вечора п’ятниці почався ракетний обстріл українських військових частин і обстріл аеродрома у Василькові, протягом всього вечора і ночі поблизу Василькова на полях і лісах висаджувався ворожий десант із парашутів. Про це владі міста та військовим повідомляли мешканці.

“Найстрашніше було на нашій центральній вулиці Декабристів, це були запеклі бої, вся вулиця палала”, – говорить мер.

За її словами, територіальна оборона спільно з військовими 40-ї бригади втримали місто. На допомогу Василькову з Києва оперативно направили велику кількість техніки. Російські війська зазнали дуже значних втрат від часу вторгнення в Україну.

Про це заявив Президент Володимир Зеленський у відеозверненні.

“Втрати ворога дуже-дуже серйозні: це сотні, сотні вбитих солдатів, які перейшли наш кордон, які прийшли на нашу землю”, – сказав Глава держави.

Водночас він зауважив, що, на жаль, втрати має й Україна.

“Українці героїчно чинять спротив агресії”, – наголосив Президент.

Окрім цього, глава держави сказав, що російський ворог 25 лютого з реактивної артилерії обстрілював дитячі заклади та житлову інфраструктуру.

“Просто немає і не може бути такої правди, яка могла би пояснити, чому обстрілюють з реактивної артилерії дитячі садочки та житлову інфраструктуру. У Ворзелі, у Київській області, били «Градами» по дитячому будинку. По Охтирці у Сумській області били «Ураганами». Під обстрілами були житлові квартали, укриття, дитячі садочки. Що це за війна проти українських дітей в дитячому садку? Хто вони? Вони теж неонацисти? Або це солдати НАТО, які загрожували Росії? Вбиті і поранені діти – це вирок цьому вторгненню”, – сказав Володимир Зеленський.

Як повідомлялося, 24 лютого Президент РФ Володимир Путін оголосив війну Україні та розпочав масштабне вторгнення. По низці українських міст були завдані ракетні удари, атаковані військові об’єкти Збройних сил України. В Україні запроваджено воєнний стан. Президент Володимир Зеленський оголосив загальну мобілізацію