Новий міністр оборони Великої Британії Грант Шеппс планує внести певні корективи у навчанні українських військових. Досі вони їхали до Британії для опановування нових знань. Водночас міністр прагне, щоб британські війська прибули до України. Їхня місія – проводити навчання для наших захисників на місцях.

Про це Грант Шеппс сказав в одному із інтерв’ю.

За його словами, він провів переговори з керівництвом армії щодо перенесення офіційної програми підготовки «в Україну». Це дозволить не покладатися на бази Великої Британії та інших країн-членів НАТО.

На фоні новин про розвиток української оборонної промисловості, Шеппс також закликав більше британських оборонних компаній відкривати заводи в Україні.

«Я говорив сьогодні про те, що зрештою Росія може вивести свої війська з України. Я говорив сьогодні про те, що зрештою навчання мають бути наближені та фактично перенесені в Україну», — заявив міністр.

Він звернув увагу на Захід України. За словами міністра, зараз є можливість принести більше речей «в країну». Причому мовиться не лише про навчання, а й про виробництво. Для прикладу він навів британську оборонну компанію BAE, яка переходить до виробництва на території нашої країни.

«Я дуже хочу бачити, як інші британські компанії роблять свій внесок, роблячи те ж саме. Тому я думаю, що буде зроблено крок до того, щоб отримати більше навчання і виробництва в країні», – наголосив Шеппс.