Глава парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія пообіцяв “тра*нути” всіх людей, які заявляють про наявність так званої “криші” з Києва у регіонах.

Таким чином Арахамія відповів на запитання журналіста OBOZREVATEL, чи вважає глава фракції нормальною розмову про поділ бізнесу у Кривому Розі, в якій брав участь нардеп від “Слуги народу”, колишній актор “Кварталу 95” Юрій Корявченков (“Юзік”) і силовики.

“Я вважаю нормальним, коли приїжджаю до Миколаєва, зустрічаюся у голови ОДА, у нього є нарада з силовиками, і кажу: хлопці, якщо хтось вам скаже, що з Києва вам дзвонитимуть і казатимуть, туди не ходи, цього не роби, цього не розслідуй, телефонуйте безпосередньо мені і ми їх тр*хнем, як слід”, – заявив Арахамія.

Наш журналіст зазначив, що це не входить до повноважень глави фракції.

“Це не входить до моїх повноважень, але я робитиму все, що в моїх повноваженнях, щоб це трапилося”, – відповів Арахамія.

Також Арахамія заявив, що у плівках, де фігурує нардеп від СН Юрій Корявченко, не почув нічого поганого, а нардеп просто хоче навести порядок у Кривому Розі.

“Те, що я почув. Я чув, що приїхали люди у рідне місто до президента. Це група людей не пов’язана між собою, група нардепів з різних кіл.

Вони кажуть, там є у вас нелегальний якийсь там Ігорка металобрухтом займається нелегально, наркомани якісь там… наркотрафік і таке інше.

І вони кажуть, хто б вам не казав, що з Києва будуть телефонувати, шліть всіх подалі і робіть свою роботу. От я таке там почув”, – заначив глава фракції “СН”.