Максим Жорін, заступник командира Третьої штурмової бригади, висловив свою думку щодо ініціативи президента Франції Еммануеля Макрона про оголошення перемир’я в Україні під час проведення Олімпійських ігор.

«Єдиний варіант для Франції, чи будь-якої іншої країни посприяти миру в Україні, добре відомий тому ж Макрону — відправити нам засоби ППО, техніку, а можна й військовий контингент. Тим більше, французьке суспільство, судячи з соцопитувань, готове до цього», — зазначив Жорін.

Офіцер зазначив, що нова пропозиція про припинення вогню на певний час вже навіть не викликає сміху.

«Пустих слів за ці 10 років ми чули достатньо. Мабуть Заходу хочеться отримати сотий урок про те, що росіяни демонстративно порушують всі обіцянки, принижуючи тих, хто в них повірив», — додав Жорін.

Президент Франції Еммануель Макрон висловив сподівання домовитися про припинення вогню в Україні та Газі під час літніх Олімпійських ігор. Він розраховує на підтримку у цьому різних партнерів.

Макрон заявив у інтерв’ю одному з видань щодо майбутніх Олімпійських ігор, які проводить Франція, що він зробить все можливе для «олімпійського перемир’я». Він уточнив, що це стосується війни між Ізраїлем і ХАМАС, війни Росії проти України і конфлікту в Судані.

«Лідер Китаю через кілька тижнів приїде до Парижа. Я його попросив допомогти. У 2022 році перед нами теж стояло таке завдання перед зимовими Олімпійськими іграми, які приймав Китай… Тож це також може стати дипломатичним моментом задля миру», – сказав Макрон.