На південному напрямку Збройні сили України звільнили 13 населених пунктів. Загальна площа вивільнених територій – понад 500 кв.км. Про це Оперативне командування “Південь” повідомляє у Фейсбуці.

Сили оборони півдня в зоні відповідальності діють досить успішно і переконливо. Станом на сьогодні, з початку активних дій нам вдалось посунути лінію фронту від 4 до 12 км. Загальна площа вивільнених територій – понад 500 кв.км. Звільнено 13 населених пунктів, серед яких Високопілля, Нововознесенське, Білогірка, Сухий Ставок та Миролюбівка, – ідеться у повідомленні.

Протягом 2 тижнів на південному напрямку втрати особового складу російської армії становили 1800 військових. Уражено понад 150 пунктів управління, командних та опорних пунктів, знищено 122 танки та понад 500 одиниць авто-бронетехніки, 134 артилерійські системи, близько 20 РСЗВ, 2 літаки, 2 гелікоптери, 13 БпЛА, 70 складів боєприпасів. По мостах та переправах нанесено до 140 вогневих уражень.

Ворог деморалізований і вишукує способи залишення окупованих територій.

Але сил і потужностей у окупантів все ще багато. Бої тривають і підступність ворога, який гатить по об’єктах цивільної і критичної інфраструктури, по житлових кварталах недооцінювати не можна, – наголосили в ОК “Південь”.