З півдня надходять приємні новини про успіхи України. Що сталося і чого чекати найближчим часом, розповів радник голови Херсонської ОВВА Сергій Хлань.

Як він зазначив в ефірі проекту FreeДом, за останній тиждень ЗСУ істотно просунулися і звільнили 1 170 км. кв, 29 населених пунктів.

Хлань звернув увагу на той факт, що 11 жовтня офіційно озвучили п’ять звільнених населених пуктів на півдні – це Нововасилівка, Новогригорівка, Новокам’янка, Трохимівка, Червоне.

“Фактично взявши ворога в оточення по руслу двох річок (Дніпра та Інгульця), ми сьогодні замкнули цей “котел” звільненням цих п’яти населених пунктів. І на сьогодні лінія фронту вирівнялася. Окупанти зараз зосередили свої зусилля на захисті Берислава”, – заявив радник голови Херсонської ОВВА.

Хлань наголосив, що ЗСУ впевнено просуваються і деокупують Херсонську область, вибиваючи окупантів.

“Наступний етап – контроль дамби Каховської ГЕС для того, щоб обрізати цю транспортну артерію від можливості поставок будь – якого озброєння і техніки”, – підсумував він.

Нагадаємо, Збройні сили України продовжують відтісняти ворога на Херсонщині, де він вже змінює рубежі оборони на більш глибокі.

Про це начальниця об’єднаного координаційного штабу прес-центру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк повідомила в ефірі інформаційного телемарафону,

“Ми продовжуємо відтісняти ворога на Херсонщині там, де він вже змінює свої рубежі оборони на більш глибокі, на ті, що облаштовувалися раніше, і протягом всіх цих 7 місяців вони там укріплялися і за допомогою залізобетонних конструкцій. Тому може здаватися, що наше просування уповільнилося, але воно просто правильно розраховане.”, – сказала Гуменюк.