Володимир Зеленський сподівається, що на засіданні Тристоронньої контактної групи розв’яжуть 3 основні питання. Серед них – “різдвяне перемир’я” та обмін утримуваними особами.

Про це український президент розповів на спільній пресконференції з прем’єр-міністром Хорватії Андрієм Пленковичем.

Було б непогано узгодити на засіданні ТКГ наступні питання щодо повернення до режиму припинення вогню, обмін полоненими та відкриття КПВВ, – зауважив Зеленський.

“Я знаю, що ці самі питання обговорювалися також за підтримки США на зустрічі президентів США та Росії. Ми знаходимо будь-які шляхи та віримо, що цей шлях, довгий чи короткий, призведе до реального результату”, – відзначив президент України.

За словами українського президента, на підконтрольних Україні територіях Донбасу функціонують КПВВ, де люди можуть отримати адміністративні послуги.

“Ми очікуємо, що на тому боці вони також відкриють КПВВ для можливості людей перетинати лінію дотику. Особливо зараз, перед Різдвом, перед новорічними святами. Це дуже важливо з точки зору гуманітарної місії”, – додав він.

Володимир Зеленський також зазначив, що Україна використовує всі найкращі світові практики для того, щоб зупинити війну на сході країни, повернути людей та території.