Канцлер Німеччини Олаф Шольц у річницю визволення Бучі від російських окупантів заявив, що Росія не переможе у війні з Україною. 

Про це Шольц написав у своєму Twitter-акаунті. 

Шольц зауважив, що звірства у Бучі рік тому показали усьому світу, що означає війна, яку провадить президент Росії Владімір Путін. 

“Ці кадри випалені й у моїй пам’яті. Ці злочини не повинні залишитися безкарними. Ось чому ми єдині у підтримці України. Росія не переможе!” – написав політик. 

Зазначимо, що подібні заяви вже не вперше звучать з вуст німецього канцлера. Так раніше він зауважував, що війна в Україні закінчиться, коли Російська Федерація у ній програє.   

“Для того, щоб війна закінчилася, потрібно, щоб Росія програла”, – заявив Шольц. 

Він зазначив, що саме тому Німеччина постачає зброю для Збройних сил України. 

За словами Шольца, це відбувається у тісному спілкуванні із західними партнерами. Німеччина підтримуватиме Україну стільки, скільки це буде потрібно. Канцлер додав, що війна РФ проти України вплинула на всіх. 

“Минулий рік став поворотним у політиці ФРН, оскільки Німеччина стала абсолютно незалежною від російського газу, вугілля і нафти”, – додав Шольц. 

До цього Шольц заявив, що Росія зазнала повного фіаско у досягненні своїх імперіалістичних цілей, воюючи проти України. 

“Україна успішно захищається і демонструє мужність. Широкий міжнародний альянс на чолі з G7 надає фінансову, економічну, гуманітарну і військову підтримку. Одна тільки Німеччина торік виділила більш як 12 млрд євро, і ми будемо підтримувати Україну”, – додав канцлер.