На поточному пленарному тижні Верховна Рада може винести на розгляд питання про зняття з посади голови Комітету з питань соцполітики Галини Третьякової, яка зробила скандальну заяву про те, що у безробітних народжуються діти низької якості.

Про це на правах анонімності “Країні” повідомив депутат від “Слуги народу”. Ще одне джерело, також підтвердило цю інформацію і уточнив, що питання активно обговорюється в закритому партійному чаті “слуг народу”.

“Не знаю чи зважиться це питання завтра, але ця ситуація активно обговорюється. Серед депутатів різні думки, але багато хто вважає, що вона повинна сама виступити із заявою, зібрати брифінг і піти з посади глави Комітету, щоб не було як з депутатом Богданом Яременко, який замовляв повій в залі парламенту, а потім кивав на жовту пресу, що вона його не так зрозуміла.

Він теж спочатку відмахувався, виправдовувався, а в результаті його зняли з посади голови Комітету. Ще, коли Третьякова не почала коментувати ситуацію, її підтримували. Але її комунікація з громадськістю після такого скандалу, ні в які ворота не лізе. Вона підриває рейтинг влади, для чогось вписала в цей скандал президента, це неправильно. Можливо завтра відбудеться засідання фракції, це питання будуть обговорювати. Ви ж точно будете чекати Третьякову з питаннями, як і всі журналісти “, – розповів” Країні “джерело.