Віктор Шишкін заявив в інтерв’ю інформагентству Вголос, що мінські домовленості – це насправді державна зрада.

На думку першого генерального прокурора України, за цей документ потрібно посадити як Петра Порошенка, що ратифікувала його, і Леоніда Кучму, який поставив там свій підпис, так і Володимира Зеленського, за командою якого діє зараз другий президент.

Віктор Шишкін вважає мінські домовленості справжнісінькою державною зрадою. Причому, до відповідальності тут потрібно залучати і Петра Порошенка, і Леоніда Кучму, і Володимира Зеленського. Вони всі повинні сидіти за державну зраду. Кучма поставив свій підпис під мінськими домовленостями, Порошенко ратифікував цей документ, а Зеленський зараз продовжує здавати інтереси України, і другий президент діє за його вказівками.

Перший генпрокурор переконаний, що «формула Штайнмайера» – це прямий наслідок «мінського договорняка». Тому між Порошенком і Зеленським немає ніякої різниці ні в міжнародній політиці країни, ні в оборонній. Якщо вивчити мінські домовленості, то стає зрозуміло – Росія тут нікому нічого не винна. Єдине, що дивує – чому українці тільки зараз почали виходити на протести проти «формули Штайнмайера».