Обвинувачений у розстрілі свого друга харківського бізнесмена Олега Соловйова і його екс-дружини Яни Козак Костянтин Безрук заявив, що отримував погрози від убитого, який захоплювався езотерикою і поїв його "якоюсь водою", передає Корупція.Інфо

Про це розповіла на суді у Харкові щодо обрання запобіжного заходу вбивці його адвокат Дарина Назаренко.

Як зазначається, на суді Безрук виглядав погано, з журналістами спілкуватися відмовився, на питання судді відповідав нечітко і короткими фразами, його мова була плутаною, і він весь час просив адвоката висловити позицію їхньої строни.

Популярне: Пенсіонерів хочуть звільнити від сплати комуналки. У Раді зареєстрували законопроект

У свою чергу адвокат пояснила, що її клієнт перед вбивством нібито не спав 2 тижні, і все, про що просив у райвідділі – дати йому можливість заснути.

"Він казав слідчому, що 14 діб не спав, перебував на дачі своєї дружини разом з убитим Соловйовим. Що він там робив із ним – таємниця за сімома печатками. Потім він звернувся до райвідділу – "Звільніть мене від Соловйова", ніхто нічого не зробив", – розповіла Назаренко.

Також, за її словами, раніше Безрук написав у поліцію заяву, що побоюється погроз з боку Соловйова.Крім того адвокат заявила, що вбитий нібито захоплювався езотерикою і поїв її клієнта "якоюсь водою".

"Я вважаю, що йому треба призначити психологічну експертизу. Він каже: "Я їхав з метою його вбити", але він не може пояснити, як це сталося. Це вбивство незрозуміле, це випадковість якась з боку Безрука", – додала Назаренко .

Зазначимо, на своїй сторінці у соціальній мережі Олег Соловйов писав, що захоплюється саморозвитком, таємницями підсвідомості, медитаціями. Також убитий публікував картинки і посилання дивного змісту.

Також Дарина Назаренко пояснила, звідки у підозрюваного Безрука в машині опинилася така велика сума – 200 тис. доларів.

"Його дружина пережила анексію Криму, її родичі були змушені продати житло, в машині були її гроші", – пояснила адвокат.

Прокуратура Харківської області попросила взяти Безрука під варту на 60 днів без права виходу під заставу. Колегія суддів погодилася з позицією обвинувачення.