Прем'єр-міністра Польщі Беату Шидло доставили вертольотом з лікарні в Освенцімі до Військового інститут медицини у Варшаві. Про це в суботу, 11 лютого, передає Корупція.Інфо

Популярне: Яка жорстокість: дніпровські підлітки по-звірячому вбили безхатьків

Як зазначається, польського прем'єра доставили до Варшави для подальшого обстеження після дорожньо-транспортної пригоди за участю автомобіля її кортежу. За словами прес-секретаря глави уряду Рафала Бохенека, Беата Шидло почувається добре, хоча й отримала кілька подряпин і синців. «На щастя, нічого серйозного не сталося», – заспокоїв він однак не уточнив, скільки днів польський прем'єр-міністр буде в лікарні.

Внаслідок аварії постраждали також водій, який перебував за кермом автомобіля прем’єра, і офіцер з служби охорони Шидло. У них численні травми. Після ДТП постраждалих доставили в лікарню в Освенцімі, де лікарі провели необхідні діагностичні і лікувальні заходи.

Причини ДТП кортежу глави польського уряду встановлюються. За словами полковника урядової служби охорони Томаша Кендзерського, співробітник, який керував лімузином глави польського уряду, працює у відомстві з 2002 року і був особистим охоронцем та водієм екс-президента Броніслава Коморовського. У нього бездоганна репутація і досвід. Він має водійські права категорії B, C, D, а також право на водіння спецтранспорту, в тому числі і автомобілів урядових кортежів.