Лідери двох країн висловилися за негайне припинення вогню і домовилися про нові кроки з врегулювання ситуації на сході України, передає Корупція.Інфо

Президент Росії Володимир Путін і канцлер Німеччини Ангела Меркель провели телефонну розмову, під час якої обговорювалася ситуація на Донбасі. Про це повідомляє прес-служба Кремля.

Повідомляється, що лідери Німеччини і Росії обговорили ситуацію на Донбасі, що різко загострилася. Вони висловили стурбованість ескалацією конфлікту, в результаті якого були людські жертви, а також руйнування населених пунктів.

"Президент Росії і канцлер ФРН висловилися на користь негайного відновлення режиму припинення вогню і підтримали в цьоому контексті зусилля Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ", – йдеться в повідомленні Кремля.

Крім того, Путін і Меркель домовилися про нові кроки з врегулювання ситуації на Донбасі. Зокрема, домовлено нарощувати дипломатичні зусилля з метою сприяння мирному врегулюванню конфлікту: мається на увазі передбачити найближчим часом контакти міністрів закордонних справ і помічників лідерів в "нормандському форматі", а потім продовжити обговорення ситуації на вищому рівні.