Якщо про Сергія Льовочкіна відомо багато і ЗМІ вже давно охрестили його "Сірим Кардиналом", то про його скандальну сестру Юлію Льовочкіну, відомо трішки менше, передає Корупція.Інфо

Популярне: “За її загибель відповість…”: Геращенко зробив важливу заяву щодо ДТП з Димінським

Кар'єра скандальної депутатки від Партії Регіонів розпочалась зі справ її брата. З 2003 року, вона працює заступником відділу у структурі "Місто банку", незважаючи на свій молодий вік. Напевно, пропрацювала там вона дуже добре, оскільки вже через невеликий період часу, приблизно три роки, вона стала головуючою наглядової ради «Миколаївського комбінату хлібопродуктів». Після таких кар'єрних стрибків, вона вирішила податись у велику політику, звісно з ініціативи свого брата. Кар'єрною драбиною, вона рухалась успішно, оскільки там вона потрапила в делегацію при Парламентській Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ). Льовочкіна вийшла на міжнародний рівень.    

Де знову ж таки, після її заяви про війну, Росію і українців, їй довелось безглуздо виправдовуватись. У 2015 році Генеральна прокуратура України відкрила кримінальне провадження, оскільки, як виявилось, коханка Януковича ( офіціантка), офіційно володіла Межигір'ям, а не його дружина. Також, Полежай була офіційною помічницею… Ну ви здогадались кого, Юлії Льовочкіної. Окрім стрибків у кар'єрному рості і достатньої кількості скандалів, в пані Юлії, також відбувались стрибки і у фінансовому плані з 2014 року. Як ви гадаєте, "совпадєніє"? 5 – 9 – 30 млн. І це лише офіційні дані.   

Минулого року Льовочкіна народила двійню. Її чоловіком є  52-річний Андрій Вінграновський, син поета Миколи Вінграновського.   

Чим зараз займається сестра Льовочкіна? Нардеп з Волині Степан Івахів разом з пані Юлією просувають свій бізнес у прибутковій сфері енергетики, за підрахунками Громадського руху «Чесно» , тарифи отримують 12 фірм п'ятьох народних депутатів чи членів їх родин, десять фірм вісьмох екс-помічників шістьох народних депутатів, чотири фірми трьох помічників екс-народних депутатів. Хватку, як бачимо пані Юлія не втрачає.