Провідник Національно-визвольного руху «Правий Сектор» Дмитро Ярош, закликав до ліквідації чинної влади та до здобуття національної державності.

Новину повідомляє Корупція Інфо.

Ярош

Дмитро Ярош різко відреагував на затримання міліцією керівника одеської організації «Правий сектор» Сергія Стерненка, а також Сергія Стерненка, Руслана Демчука, Євгена Резвушкіна.

«Антиукраїнська наволоч проводить системну реставрацію дореволюційних порядків і провокує український народ на ще одне повстання. Свідченням цього є низка останніх подій, у тому числі затримання мого побратима Сергія Стерненка в Одесі. Попереджаю владний режим: досить гратися в контрреволюцію, досить підігрувати Путіну і розгойдувати державу – адже саме цим ви займаєтеся останні півтора роки. Народне терпіння вже уривається і стримувати людей від збройного опору стає неможливим», – написав Дмитро Ярош на своїй сторінці в соціальній мережі у середу, 9 вересня.

При цьому Дмитро Ярош запевнив представників чинної влади, що якщо репресії проти «Правого сектора» не припиняться, то на них чекатиме покарання.

«Я звертаюсь до владоможців, до керівників силових державних структур: припиніть репресії проти патріотів, інакше завершите своє правління дуже погано… Цього разу втекти з України, як ваші попередники, не вийде», – йдеться у повідомленні провідника «Правого сектору».

Також Дмитро Ярош анонсував активні акції непокори чинній владі. До таких заходів «ПС» планує залучати не лише своїх активістів, але й інших небайдужих громадян України.

«Закликаю всіх громадян України, бійців та активістів Національно-визвольного руху «Правий сектор» приготуватися до активних акцій громадянської непокори, основною ціллю яких буде ліквідація режиму внутрішньої окупації та здобуття національної державності українського народу», – звернувся Ярош до українців у своєму повідомленні.

Провідник «Правого сектору» наказав командуванню ДУК «ПС» та керівництву громадсько-політичного крила «Правого сектору» подати конкретні пропозиції щодо проведення акцій та заходів, розпочати переговори з представниками інших політичних, громадських, військових сил, з метою об'єднання зусиль в боротьбі з політичними репресіями.